rezultati uzivo
REZAUZIVO.COM
nogomet
nogomet rezultati uzivo REZULTATI UŽIVO
nogomet vijesti NOGOMET VIJESTI
nogomet golovi NOGOMET GOLOVI
nogomet stream NOGOMET TV PRIJENOSI
tablice nogomet NOGOMET TABLICE
 
engleska
španjolska
njemacka
italija
francuska
ENG
ŠPA
NJE
ITA
FRA
portugal
nizozemska
rusija
ukrajina
belgija
POR
NIZ
RUS
UKR
BEL
turska
grcka
liga prvaka
liga europa
SVJETSKO PRVENSTVO KLALIFIKACIJE 2014
TUR
GRČ
LP
LE
2014
/brazil
srbija
bih
hrvatska
BRA
SRB
BIH
HRV
kosarka
kosarka rezultati uzivo REZULTATI UŽIVO
vijesti kosarka KOŠARKA VIJESTI
kosarka stream KOŠARKA TV PRIJENOSI
kosarka rezultati uzivo KOŠARKA TABLICE
 
nba
euroliga
/eurokup
jadranska
hrvatska
NBA
EULIG
EUKUP
ABA
A1
spanjolska kosarka
italija
grcka
turska
vtb liga
ACB
L. A
A1
TBL
VTB
njemacka kosarka
francuska kosarka
poljska
litva
latvija
BBL
LNB
TBL
LKL
VTB
izrael
Euro challenge
bibl
slovenija
srbija
SL
EUCH
BIBL
UPC
1A
ncaa
NBA D
wnba
euroliga žene
eurokup žene
NCAA
NBA D
WNBA
EL.Ž
EK.Ž
tenis
tenis rezultati uzivo REZULTATI UŽIVO
vijesti tenis VIJESTI TENIS
tenis stream TENIS TV PRIJENOSI
atp ATP POREDAK
wta WTA POREDAK
hokej
hokej rezultati uzivo REZULTATI UŽIVO
hokej stream HOKEJ TV PRIJENOSI
hokej rezultati uzivo HOKEJ TABLICE
nhl
rusija hokej
svedska hokej
ceska
njemacka
NHL
KHL
ELIT
EXTR
DEL
ahl
rusija 2 hokej
svedska hokej
ceska 2. hokej liga
njemacka 2. hokej liga
AHL
VHL
2.
2.
2.
norveska hokej
slovacka hokej
italija
finska
svicarska hokej
ELIT
EXTR
S.A
SM
LNA.
norveska 2. hokej liga
slovacka 2. hokej liga
francuska kosarka
danska
ebel
2
2.
MAG.
AB
EBEL
rukomet
odbojka stream REZULTATI UŽIVO
hokej stream RUKOMET PRIJENOSI
odbojka stream RUKOMET TABLICE
 
liga prvaka rukomet
ehf
seha
hrvatska
spanjolska
LP
EHF
SEHA
HR
ŠPA
francuska
njemacka
danska rukomet
poljska rukomet
slovenija rukomet
FRA
NJE
DAN
POL
SLO
odbojka
odbojka stream REZULTATI UŽIVO
odbojka stream ODBOJKA PRIJENOSI
odbojka stream ODBOJKA TABLICE
 
odbojka
odbojka cev
odbojka svjetska liga
italija
rusija
LP
CEV
SL
ITA
RUS
spanjolska
njemacka
poljska
srbija
hrvatska
ŠPA
NJE
POL
SRB
HR
baseball
baseball stream REZULTATI UŽIVO
baseball stream BASEBALL STREAM
mlb MLB TABLICA
motosport
f1 F1 POREDAK
moto gp MOTO GP POREDAK
wrc WRC POREDAK
motosport tv MOTOSPORT STREAM
90+
VATERPOLO JADRANSKA
VATERPOLO EUROLIGA
RAGBI 6 NACIJA
RAGBI ENGLESKA LIGA
RAGBI PRIJENOSI
OSTALI SPORTOVI TV
AMERIČKI NOGOMET - NFL
KLADIONICA TELETEXT
NOGOMETNE IGRE
SVI RSS KANALI

rezultati
rezultati uzivo
rezultati uzivo kosarka
rezultati uzivo tenis
rezultati uzivo hokej
rezultati uzivo baseball
rezultati uzivo odbojka
rukomet rezultati uzivo
             
OGLASI
SVJETSKO PRVENSTVO - BRAZIL 2014

brazil 2014

SKUPINA A

brazil sp BRAZIL
hrvatska grupa a HRVATSKA
meksiko MEKSIKO
kamerun KAMERUN

SKUPINA B

brazil sp ŠPANJOLSKA
brazil sp NIZOZEMSKA
brazil sp ČILE
brazil sp AUSTRALIJA

 

SKUPINA C

brazil sp KOLUMBIJA
brazil sp GRČKA
brazil sp OBALA BJELOKOSTI
brazil sp JAPAN

 

SKUPINA D

brazil sp URUGVAJ
brazil sp KOSTARIKA
brazil sp ENGLESKA
brazil sp ITALIJA

 

SKUPINA E

brazil sp ŠVICARSKA
brazil sp EKVADOR
brazil sp FRANCUSKA
brazil sp HONDURAS

 

SKUPINA F

brazil sp ARGENTINA
brazil sp BOSNA I HERCEGOVINA
brazil sp IRAN
brazil sp NIGERIJA

 

SKUPINA G

brazil sp NJEMAČKA
brazil sp PORTUGAL
brazil sp GANA
brazil sp SAD

 

SKUPINA H

brazil sp BELGIJA
brazil sp ALŽIR
brazil sp RUSIJA
brazil sp J.KOREJA

 

brazil 2014 raspored

A1 v B2
1/4
1/2
C1 v D2
E1 v F2
1/4
FINALE
G1 v H2
B1 v A2
1/4
1/2
D1 v C2
F1 v E2
1/4
3,MJESTO
H1 v G2

 

1/8 FINALA

28 June 2014
:
A1 v B2, Estadio Mineirao, Belo Horizonte, 17:00


28 June 2014

C1 v D2, Estadio do Maracana, Rio de Janeiro, 21:00


29 June 2014
B1 v A2, Estadio Castelao, Fortaleza, 17:00

29 June 2014

D1 v C2, Arena Pernambuco, Recife, 21:00


30 June 2014

E1 v F2, Estadio Nacional, Brasilia, 17:00


30 June 2014

G1 v H2, Estadio Beira-Rio, Porto Alegre, 21:00

1 July 2014
F1 v E2, Arena de Sao Paulo, Sao Paulo, 17:00

1 July 2014

H1 v G2, Arena Fonte Nova, Salvador, 21:00


1/4 FINALE

4 July 2014
Quarter-final 1:
Winner Second-round 1 v Winner Second-round 2, Estadio Castelao, Fortaleza, 21:00
4 July 2014
Quarter-final 2:
Winner Second-round 5 v Winner Second-round 6, Estadio do Maracana, Rio de Janeiro, 17:00
5 July 2014
Quarter-final 3:
Winner Second-round 3 v Winner Second-round 4, Arena Fonte Nova, Salvador, 21:00
5 July 2014
Quarter-final 4:
Winner Second-round 7 v Winner Second-round 8, Estadio Nacional, Brasilia, 17:00

POLUFINALE

8 July 2014
Semi-final 1:
Winner Quarter-final 1 v Winner Quarter-final 2, Estadio Mineirao, Belo Horizonte, 21:00
9 July 2014
Semi-final 2:
Winner Quarter-final 3 v Winner Quarter-final 4, Arena de Sao Paulo, Sao Paulo, 21:00

ZA 3. MJESTO

12 July 2014
Loser semi-final 1 v Loser semi-final 2, Estadio Nacional, Brasilia, 21:00

 

FINALE

13 July 2014
Winner semi-final 1 v Winner semi-final 2, Estadio do Maracana, Rio de Janeiro, 20:00

 

tablice

 
 
rezauzivo na facebook-u